KONSULTANT ZARZĄDZANIA ZMIANĄ – warsztat online

KZZ

Świat się zmienia na Twoich oczach i potrzebuje skuteczności we wprowadzaniu zmian.

• Chcesz wspierać nowe przedsięwzięcia i innowacje prowadzone w Twojej firmie lub działać jako konsultant zewnętrzny?
  • Potrzebujesz narzędzi gotowych do stosowania?Poszukujesz metod zarządzania wieloma interesariuszami i zapewnienia trwałości zmian?
  • Chcesz radzić sobie w warunkach wielości projektów zmian i dziesiątek opcji działań do wyboru?

Naucz się, jak to robić i jak doradzać innyn, którzy tego potrzebują.

Potraktuj szkolenie jako zmianę i zdobądź kompetencje Konsultanta Zarządzania Zmianą – Zapraszamy na trzydniowe szkolenie!

Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Zarządzania Zmianą:

• W opinii respondentów siedmiu edycji nie więcej niż 30% wszystkich zmian kończy się pełnym sukcesem, przy czym liczba zmian realizowanych z wykorzystaniem metod klasycznych, kaskadowych (waterfall), maleje i w ostatnim roku wyniosła ok 35%.
  • Metodyki zwinne były wykorzystywane w ok 43% przypadków.
  • Najczęściej wdrażane zmiany nie trwały dłużej niż sześć miesięcy.

W efekcie warsztatu:

Uczestnicząc w warsztacie nauczysz się:

• Jak pracować z organizacjami podczas wdrażania zmian niezależnie od swojej roli konsultanta wewnętrznego czy zewnętrznego,
  • Dobierać metodę działania do właściwości zmiany ,
  • „Lekkich” metod planowania i monitorowania postępów,

kwi 17
17 kwiecień 2024
online, Online, Polska
październik 2024
paź 07
07 październik 2024
online, Online, Polska

Chcesz porozmawiać o szkoleniu dedykowanym dla Twojej firmy?

Zapraszamy do kontaktu