Project i program manager z ponad dziesięcioletnim stażem w sektorach takich, jak: web, telekomunikacja, finanse i księgowość, mobile, produkcja, R&D, media i wielki przemysł. Klienci, z którymi współpracował zatrudniali od 4 do 150 000 osób; pełna różnorodność – od startupów, przez MSP, po wielkie korporacje.

Poza zarządzaniem projektami i programami – sprzedawał je, analizował, kodował, rysował makiety, pisał teksty reklamowe i zarządzał produktem.

Prawdziwą pasję i powołanie odnalazł, gdy pierwszy raz wziął do ręki laserowy wskaźnik, by poprowadzić szkolenie. Przez jedną z uczestniczek, którą zaraził swoją pasją do samodoskonalenia w tej dziedzinie, ochrzczony „Ewą Chodakowską zarzadzania projektami”.

Jego specjalnością i obsesją jest efektywność w pracy, ustalanie właściwych priorytetów i zasada pareto. Twierdzi, że można być niesamowicie produktywnym, zaplanowanym, mieć zawsze aktualne plany, dokumentacje i robić doskonałe prezezentacje, a jednocześnie nie osiągać żadnych wyników. Chce by uczestnicy jego szkoleń byli w swojej późniejszej pracy skoncentrowani przede wszystkim na jej efektach.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (rachunkowość), doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego (zarządzanie). Posiadacz m.in. certyfikatów: Professional Scrum Master, PMP, PRINCE2 Practitioner, Lean IT Foundation, ITIL Foundation.

Udostępnij na: