Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Zmianą 2018 - raport

Już jest dostępny najnowszy raport z badania OBZZ-2018:

Przeczytaj - Zastosuj - Odnieś sukces! - Ponad 100 stron potrzebnej Ci wiedzy popartej czytelnymi wykresami, komentarzami ekspertów i rekomendacjami działań

Wybrane wnioski, jakich dostarczyło III Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Zmianą:
Tylko 30% wdrażanych zmian osiągnęło w pełni zakładane cele.
Metodyki zwinne są już stosowane w niemal połowie wdrożeń.
Zespoły złożone z menedżerów i pracowników były wyraźnie skuteczniejsze od zespołów złożonych wyłącznie z menedżerów oraz od zarządzającego firmą działającego bez wsparcia zespołu.
Najskuteczniejszym narzędziem komunikacji okazała się kanwa zmiany.
Najpopularniejsza technika wykorzystywana w zmianie - nieformalne spotkania – wyprzedziła ubiegłorocznego lidera – wykres Gantt’a.
i wiele więcej... .

Chcesz otrzymać pełny raport z Ogólnopolskiego Badania Zarządzania Zmianą opublikowany w styczniu 2018 roku? Zapisz się na newsletter Szkoły Zarządzania Zmianą i pobierz raport!

Imię i nazwisko (opcjonalne)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletter'a

Po naciśnięciu Wyślij na podany adres email zostanie wysłany link do potwierdzenia poprawności adresu. Gdy zweryfikujesz swój adres zostanie do Ciebie wysłany mail z linkiem do raportu z badania a adres zostanie dopisany do listy zainteresowanych newsletterem

□ Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Value Creation, założyciela Szkoły Zarządzania Zmianą (ul. Pilata 12/2, 51-605 Wrocław) dla potrzeb wysyłania elektronicznego newslettera Szkoły Zarządzania Zmianą i innych ofert marketingowych SZZ. Dane będą wykorzystane wyłącznie do przekazywania informacji na temat działań SZZ i nie zostaną przekazane podmiotom trzecim. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia. Dane są podane dobrowolnie.