Seminarium Wrocław - Zwinnologia

O pożytkach z kręcenia się w kółko – seminarium we Wrocławiu

Zapraszam na seminarium: ZWINNOLOGIA – kręcenie się w kółko motorem postępu albo co Wiking wie o zmianie? Na naszym seminarium dotyczącym zwinnego podejścia do zarządzania zmianą zajmiemy się kwestią efektywnego osiągania celów zmiany.

Seminarium organizujemy z okazji ukazania się książki „ZWINNOLOGIA. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą” Jarosława Rubina, Wiesława Grabowskiego i Marka Naumiuka. Jako jeden z autorów opowiem o kilku kluczowych kwestiach dotyczących sukcesu zarządzania zmianą. Poddam też refleksji pewne utarte, a nieprawdziwe przekonania.

Dla kogo?

Książka jest praktycznym przewodnikiem po świecie zwinnego zarządzania zmianą, zatem szczególnie zapraszamy menedżerów, kierowników projektów, właścicieli firm, agentów zmian oraz osoby wspierające zmiany, a więc konsultantów, trenerów, coachów i HR.

O czym?

W trakcie seminarium prowadzący skupię się na:

  • Osiąganiu celów w świecie VUCA (SPAM-u),
  • Kluczowych Czynnikach Sukcesu zmiany,
  • Radzeniu sobie z oporem wobec zmian, innowacji i nowych pomysłów,
  • Budowaniu kultury zwinności w zarządzaniu.

Książka „ZWINNOLOGIA. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą pod tytułem” będzie dostępna na stronie Szkoły Zarządzania Zmianą, a wkrótce (od 10 maja) będzie też w księgarniach. Więcej wskazówek i rekomendacji na temat planowania i wdrażania zmian oraz opis 55 praktycznych narzędzi znajdziesz właśnie w niej.

Kiedy i gdzie?

Seminarium odbędzie się 15 kwietnia od 16.00 do 17.30  w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu. Dozamel objął patronatem nasze seminarium.

Zapraszamy menedżerów, kierowników projektów, właścicieli firm, konsultantów, agentów zmiany, trenerów, przedstawicieli HR i wszystkie osoby związana z zarządzaniem zmianą w organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja na stronie: https://zwinnologia.evenea.pl/

Udostępnij na: