Dofinansowanie do szkoleń z zarządzania zmianą

Jak uzyskać dofinansowanie do szkoleń?

Szkolenia z zarządzania zmianą tańsze o 50-80%? To możliwe. Nie obawiaj się biurokratycznych procedur – to już przeszłość. Podpowiadam jak uzyskać dofinansowanie do szkoleń organizowanych przez Szkołę Zarządzania Zmianą. Tylko kilka kroków dzieli Cię od dofinansowania do szkoleń i doradztwa z zarządzania zmianą.

Szkolenia z zarządzania zmianą z dofinansowaniem

Foto: flickr.com, Images Money, (CC BY 2.0)

Dofinansowanie do szkoleń – jak uzyskać pieniądze?

Dofinansowanie mogą uzyskać firmy sektora MMŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). Finansowanie usług rozwojowych realizowane przez przedsiębiorstwo będzie odbywało się z wykorzystaniem systemu refundacji połączonej z promesą. Poziom dofinansowania usługi rozwojowej (szkolenia lub doradztwo) dla jednego przedsiębiorcy lub pracownika nie może przekroczyć 5 tys. zł, natomiast wartość dofinansowania dla jednej umowy o przyznanie wsparcia wynosi średnio 25 tys. zł.

Podstawowa wartość dofinansowania usługi rozwojowej wynosi 50%. Istnieje możliwość zwiększenia poziomu dofinansowania nawet do 80%.

Podpowiem, jakie kroki należy wykonać na do funduszy unijnych, na przykładzie dofinansowania szkolenia z zarządzania zmianą organizowanego przez firmę Value Creation (której marką jest Szkoła Zarządzania Zmianą) od operatora funduszy z województwa dolnośląskiego.

Szkolenie Zwinne Zarządzanie Zmianą - BUR

9 kroków do uzyskania dofinansowania

  1. Poszukaj interesującego Cię szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).
  2. Sprawdź, czy szkolenie posiada zaznaczone pole „Możliwość dofinansowania”.
  3. Kliknij w tytuł usługi (np. Zwinne Zarządzanie Zmianą) i na stronie usługi zapisz sobie numer usługi,
  4. Poprzez system BUR przedsiębiorca wyślij zgłoszenie na wybraną usługę rozwojową.
  5. Wybierz właściwego operatora funduszy UE.
  6. Złóż do operatora dofinansowania Formularz Zgłoszeniowy do projektu, który stanowi podstawę do zakwalifikowania do udziału w projekcie.
  7. Po pozytywnej weryfikacji następuje podpisanie umowy, wystawienie zaświadczenia o udzielonej pomocy de minimis oraz promesy, na podstawie której będziesz mógł wystąpić o refundację kosztów usługi rozwojowej (szkolenia).
  8. Weź udział w szkoleniu, pobierz od organizatora zaświadczenie o jego ukończeniu i opłać usługę.
  9. Oceń usługę, a następnie złóż do operatora dokumenty niezbędne do rozliczenia. Po dokonaniu przez operatora oceny i weryfikacji przekazanej dokumentacji, następuje refundacja środków finansowych.

Teraz decyzja, czy chcesz skorzystać z dofinansowania do szkoleń, należy do Ciebie!

 

 

 

 

Udostępnij na: