Wakacyjna Szkoła Zarządzania Zmianą

Szkoła Zarządzania Zmianą na wakacje

Dotychczasowe modele zmian i zarządzania zmianą tracą swoją przydatność, kiedy w firmie zachodzi wiele zmian jednocześnie albo wizja zmian jest niejasna. Wówczas konieczne jest sięgnięcie po nowe modele i metody – szczupłe i zwinne zarządzanie zmianą. Czas skończyć z marnotrawstwem czasu, pieniędzy i ludzkiego zaangażowania.

Wakacyjna-Szkoła-Zarządzania_Zmianą

Zbliżające się wakacje nastrajają nas do myślenia o wypoczynku i rozrywce. Dlatego proponuję udział w Wakacyjnej Szkole Zarządzania Zmianą, która zapewni uczestnikom rozrywkę dzięki grom i symulacjom, a także dostarczy satysfakcji z nowo nabytej wiedzy i umiejętności.

Celem Szkoły jest rozwój kompetencji uczestników w zakresie zarządzania zmianami poprzez nabycie przez uczestników umiejętności stosowania zwinnych i szczupłych metod zarządzania zmianą oraz  wiedzy dotyczącej kluczowych czynników sukcesu wdrażania w warunkach pojawiającego się chaosu związanego z coraz większą szybkością pojawiania się nowych „obcych czynników” w firmie i jej otoczeniu oraz brakiem możliwości dokładnego zaplanowania zmiany na kilka lat.

Zobacz program Szkoły: Wakacyjna_Szkola_ZZ_program

Zapisz się już dziś: Szkolenie_Zarzadzanie_Zmiana_formularz

Jeśli zainteresował Cię program naszej Wakacyjnej Szkoły Zarządzania Zmianą, to prześlij go swoim znajomym lub udostępnij w mediach społecznościowych.