Szkoła Liderów Zmian

Szkoła Liderów Zmian – edycja we Wrocławiu

Zgodnie z zapowiedzią, ruszyła rekrutacja do pierwszej w Polsce Szkoły Liderów Zmian.

  • Jesteś właścicielem firmy, menedżerem albo osobą odpowiedzialną za wdrażanie zmian i innowacji?
  • Twoja firma zmaga się ze zmiennym otoczeniem i wypatruje nowych trendów oraz turbulencji?
  • Jesteś osobą dla której liczy się skuteczność?
  • Poszukujesz rzetelnej wiedzy oraz nowych metod zarządzania zmianą?

Zapraszamy Cię do Szkoły Liderów Zmian „Change Masters” firmy Value Creation.

Szkoła Liderów Zmian - zapisy

[ezcol_2third]Szkoła Liderów Zmian „Change Masters” oferuje praktyczne przygotowanie do planowania, wdrażania i utrwalania zmian, a także budowy Systemu Zarządzania Zmianą w firmie z wykorzystaniem metod zarządzania zmianą opartych na dowodach (Evidence Based Change Management). W tworzeniu programu szkoły wykorzystane zostało ponad 20-letnie doświadczenie menedżerskie i trenerskie jej twórców.

 

Obecną edycję Szkoły poprowadzą:

Jarosław Rubin – doktor nauk ekonomicznych, trener biznesu i konsultant zarządzania z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim, założyciel i współwłaściciel Szkoły Zarządzania Zmianą firmy doradczo-szkoleniowej Value Creation. Absolwent studiów Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Autor symulacji biznesowej z zakresu zarządzania zmianą „Change Masters”. Prowadzi zajęcia dotyczące zarządzania zmianą oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym ze studentami studiów podyplomowych na wydziałach zamiejscowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu i w Poznaniu. Jest kierownikiem merytorycznym studiów „Psychologia w biznesie” na SWPS w Poznaniu. W swojej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 4000 osób. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem.

oraz

Marek Szewczyk – trener biznesu, aktywny Executive Coach i menedżer sprzedaży, założyciel i współwłaściciel Szkoły Zarządzania Zmianą firmy doradczo-szkoleniowej Value Creation. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Certyfikowany trener i negocjator biznesu. Zanim został trenerem zdobywał doświadczenia jako handlowiec i menedżer w finansowych firmach korporacyjnych. Dzięki połączeniu tych doświadczeń z powodzeniem realizuje programy rozwoju i zarządzania zmianą w organizacji biznesowych. Specjalizuje się w szkoleniach z dziedziny motywowania pracowników, coachingu jako stylu zarządzania oraz zarządzania sprzedażą. Doradza międzynarodowym i polskim przedsiębiorstwom w zakresie zarządzania i sprzedaży, wspiera menedżerów kierujących działami Call Center. Jest autorem programów wykorzystujących naukę przez doświadczenie zarówno podczas szkoleń tradycyjnych jak i outdoor. Wydawca książek biznesowych i literatury faktu. Jako trener/konsultant realizował duże projekty rozwojowe dla kadry menedżerskiej i zespołów sprzedaży.[/ezcol_2third] [ezcol_1third_end][/ezcol_1third_end]

 

Edycję we Wrocławiu rozpoczynamy 25 – 26.02.2015.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Wystarczy wypełnić formularz i przesłać na adres biuro@valuecreation.pl

 

 

Foto: svilen001 freeimages.com; fotolia.com

Udostępnij na: