Raport - Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Zmianą 2017

Już jest dostępny najnowszy raport z badania OBZZ-2017:

Zapoznaj się z trendami w zarządzaniu zmianą na 2017 rok - 90 stron potrzebnej Ci wiedzy

Wybrane kluczowe wnioski, jakich dostarczyło II Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Zmianą:
Rozwijaj kompetencje zarządzania zmianą - tylko 25% wdrażanych zmian osiągnęło w pełni zakładane cele.
Opanuj dobrze przynajmniej jedną wybraną metodykę zarządzania zmianą – Sukces zmiany zależy od koncentracji na jednej metodyce zarządzania zmianą i konsekwencji w jej stosowaniu.
Pamiętaj o kluczowych czynnikach sukcesu wdrożenia zmian – aż 88 % respondentów najczęściej wskazywało na pracę zespołową jako istotny, pozytywny czynnik wpływający na sukces.

Chcesz otrzymać pełny raport z Ogólnopolskiego Badania Zarządzania Zmianą opublikowany w styczniu 2017 roku? Zapisz się na newsletter Szkoły Zarządzania Zmianą i pobierz raport!

Imię i nazwisko (opcjonalne)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletter'a

Po naciśnięciu Wyślij na podany adres email zostanie wysłany link do potwierdzenia poprawności adresu. Gdy zweryfikujesz swój adres zostanie do Ciebie wysłany mail z załącznikiem, będącym raportem z badania a adres zostanie dopisany do listy zainteresowanych newsletterem

□ Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Value Creation, założyciela Szkoły Zarządzania Zmianą (ul. Pilata 12/2, 51-605 Wrocław) dla potrzeb wysyłania elektronicznego newslettera Szkoły Zarządzania Zmianą i innych ofert marketingowych SZZ. Dane będą wykorzystane wyłącznie do przekazywania informacji na temat działań SZZ i nie zostaną przekazane podmiotom trzecim. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia. Dane są podane dobrowolnie.